Wszystkie sztabki oraz monety mają reprezentatywny logotyp Mennicy Polskiej.

Spółka Mennica Polska oferuje wysokiej jakości sztabki ze złota, które produkowane są z najwyższej próby. Wszystkie wytwarzane monety oraz sztabki posiadają reprezentatywny logotyp spółki i dodatkowe znaki, które stanowią informację o jakości złota a także jego gramaturze.

 

Te produkty są dostępne w kilku odmianach. Każda sztabka może ważyć od jednego do tysiąca gramów. To bardzo duża różnorodność wagi. Złote monety jak i sztabki posiadają profesjonalny certyfikat, jaki jest potwierdzeniem ich autentyczności. Srebrne monety proponuje złoto, jakie jest świetną okazją, ażeby ulokować tam nasze fundusze. Z propozycji tej mogą skorzystać zarówno klienci oraz mali przedsiębiorcy, lecz także doświadczeni inwestorzy. Mnóstwo monet w katalogu usług Mennicy Polskiej wykonywane jest na zamówienie. Są to najczęściej złote monety z wizerunkiem świętego. Na tych monetach znaleźć możemy też Liścia Klonowego jak również Australijskiego Kangura. Sztabki złota w Mennicy Polskiej to szeroki wybór towarów od największych na świecie dostawców tego surowca. Mennica ma w ofercie także złoto w formie sztabek standardowych, to znaczy złoto lokacyjne. Złote monety oraz sztabki to nie tylko i wyłącznie coś, co ładnie wygląda. Jest to równocześnie kapitalny sposób na zabezpieczenie własnego majątku przed niekontrolowanym wydaniem

 

W zależności od tego, jakiej wielkości kwotę chcemy ulokować w sztabce, taką będzie miała wielkość na etapie końcowym. Dokładnie taki sam schemat działania tyczy się również coraz bardziej popularnych złotych monet.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *