W ofercie naszej firmy mamy lot paralotnią i skok na bungee.

Zastanawiasz się nad wyborem prezentu? Pragniesz zrobić mu niezapomnianą niespodziankę i cudowne przeżycie? Na pewno na zakup krawatu bądź jego ulubionego zapachu było już całe mnóstwo okazji. Jeżeli już masz dosyć tego rodzaju nieciekawych a także prostych pomysłów pomyśl nad czymś zupełnie nowym, a dodatkowo niebywale ekscytującym. W naszej ofercie posiadamy lot szybowcem oraz skok na bungee.

 

W ten sposób zdołasz podarować coś wspanialszego aniżeli kolejny przedmiot, który niewątpliwie będzie się kurzył głęboko w szafie – obdarzysz go niesamowitym przeżyciem, do którego wracać będziecie wielokrotnie we wspomnieniach. Motolotnia to odlotowa maszyna, która łączy w sobie prędkość którą gwarantuje silnik z niesamowitymi emocjami w trakcie samego lotu. Za sprawą tego możemy kontrolować kierunek swojego lotu. Voucher taki obejmuje szybki instruktaż pilota z sporym doświadczeniem, który także ocenia warunki pogodowe konkretnego dnia i decyduje o starcie. Oficjalnie motolotniarze mogą wzbijać się na wysokość czterech tysięcy metrów nad poziomem morza, aby wzbić się wyżej wymagana już jest aparatura tlenowa.

 

Ażeby móc podziwiać cudowny polski krajobraz starczy istotnie niższa wysokość. Jeżeli jednostka, której chcesz sprawić niespodziankę, kocha dreszczyk emocji skok na bungee z całą pewnością zagwarantuje skok niezapomnianych wrażeń. Tego typu skok odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika skoku. Upominek dla drugiej połówki nie musi być zwyczajny. Zapewnij www.prezentzycia.pl/pl/s/prezent-dla-niego – niezapomniany lot i prawdziwą dawkę adrenaliny.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *