Spacer nocą po bolesławskim rynku powinien być w planie turystycznym każdego z was.

Każdy, kto kocha podróże oraz odwiedzanie przeróżnych intrygujących oraz wspaniałych miejsc, powinien udać się do Bolesławca. To polskie miasto , które leży w województwie dolnośląskim należy do jednych z najładniejszych miejscowości, toteż warto je zwiedzić.

 

Nie tylko i wyłącznie z uwagi na ceramikę, z której to miasto słynie, ale także w celu doświadczenia innych atrakcji turystycznych oferowanych na miejscu. Oczywiście nie umniejszając niczego produkowanej tutaj ceramice – jest naprawdę przepiękna i warto zwiedzić jej muzeum, jeśli nie zechcemy nabyć egzemplarza na pamiątkę do mieszkania. Jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Bolesławcu jest jego stary rynek. Jeżeli chodzi o noclegi –  noclegi bolesławiecgwarantuje wiele lokalizacji blisko rynku, przez co mamy możliwość częściej i szybciej być na nim. A jest on tego wart, bo odnowione, różnokolorowe kamieniczki robią wyjątkowe wrażenie. Pod wieczór jest dużo ładniej, bo władze miasta włączają iluminacje , które podkreślają urodę okolicznych budowli.

 

Nocny spacer po rynku w Bolesławcu musi być numerem 1 w planie turystycznym każdego z was. Innym fascynującym miejscem do zaliczenia jest tutejsza bazylika, która jest zabytkiem, a otaczający ją park dodatkowo dopełnia piękna całości. To z pewnością prawdziwa okazja dla wielu fanów wiekowych budowli. Przy tym, co każdego turystę powinno ucieszyć, jeśli chodzi o znany hotel Bolesławiec należy do tańszych lokalizacji dla turystów. Wakacje albo weekend w nim wychodzą przystępnie cenowo.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *