Peptydy SARM są świetnym rozwiązaniem dla ludzi marzących o kulturystycznej sylwetce.

Właściwie każdy, kto kiedykolwiek interesował się kulturystyką a także sportem a do tego starał się mieć sylwetkę zawodowego sportowca, słyszał o wielu specyfikach wspomagających jej osiągnięcie. Peptydy SARM są właśnie takimi preparatami, jakie w ostatnim czasie osiągnęły ogromną popularność. Czy możemy stosować je całkowicie bezpiecznie, bez efektów ubocznych?

 

Na początku dowiedzmy się czym właściwie są te peptydy. Z j. ang. to skrót od “Selective Androgen Receptor Modulators”, co oznacza selektywny modulator receptorów androgenowych. Ich działanie podobnie jak w przypadku sterydów tj. testosteron jest anaboliczne, lecz co ważne rezultaty androgenne w przypadku peptydów SARM są dużo mniejsze.

 

Jest to na pewno wielka ulga dla ludzi, którzy martwią się o kwestie hormonalne a także ginekomastię. Co interesujące, peptydy SARMy bardzo podobnie jak testosteron wzmocnią oraz wyeksponują mięśnie oraz sprawią, iż nasze kości będą mocniejsze a dodatkowo dodadzą nam sił, lecz nie należy się obawiać przy ich stosowaniu takowych niechcianych efektów jak na przykład pojawienie się zmian na skórze czy obniżenie głosu. Sięgając po peptydy SARMy w bardzo wielu przypadkach boimy się, czy ich przyjmowania nie przypłacimy zdrowiem. Jak zauważają specjaliści, bardzo ważne jest to aby stosować je pod czujnym okiem eksperta, który profesjonalnie dobierze dawki oraz zadba o to, by do minimum ograniczyć efekty uboczne. Peptydy SARM są świetnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o sportowej sylwetce. Należy jedynie mieć na uwadze ich bezpieczne stosowanie oraz zamawiać je u poleconych sprzedawców.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *