Manicure hybrydowy jest coraz bardziej popularny.

Hybrydowy manicure jest coraz to bardziej popularny. Zawdzięcza to niezwykłej odporności oraz efektywnemu wyglądowi. W przeciwieństwie do zwyczajnego lakieru, taka hybryda jest bardzo odporna uszkodzenia a także nie ma tendencji do odpryskiwania. Paznokcie będą z pewnością wyglądały na zadbane i zdrowe i to nawet do dwóch- trzech tyg.. Czym właściwie jest manicure hybrydowy Kraków?

 

Jest to połączenie normalnego lakieru oraz żelu do wykonywania manicure. Będziemy mogli go wykonać w specjalistycznym studiu albo we swoim mieszkania. Jednakże do samodzielnego zrobienia hybrydy, niezbędny będzie na pewno zakup kilku rzeczy, takowych jak na przykład kolor hybrydy, baza do hybrydy, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to z pewnością duży koszt, zaś zakupione rzeczy starczą nam na długo a także będziemy umieli wykonywać sobie we własnym zakresie paznokcie hybrydowe. W momencie kiedy już zapoznamy się bardzo dobrze z sposobem wykonywania hybrydy, cały proces będzie trwać do parunastu min.. Czas pracy jest krótki, a efekt długi. Zmienianie hybrydy nie jest wcale skomplikowane. Wystarczy spiłować wierzchnią warstwę paznokcia, na którym jest położona hybryda. Potem nasączamy wacik w specjalnym preparacie , który jest na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na której to jest lakier i owijamy w folię aluminiową. Po piętnastu minutach powinniśmy zobaczyć, czy hybryda schodzi. Jeśli tak, ostrożnie pozbywamy się lakieru pilniczkiem albo patyczkiem drewnianym. Jeżeli nie, przykładamy znowu wacik na kilka min..

 

Po takim zabiegu, dobrze jestużyć odpowiednich odżywek, , które utrzymują bardzo dobrą formę paznokci. Warto pamiętać, że jeśli nasze płytki paznokciowe są osłabione, chore lub uszkodzone, nie powinniśmy nakładać na nie hybrydy, ponieważ to może mocniej je zniszczyć.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *